Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Eustachego Marii
Jutro: Anety Bogdana
Pojutrze: Emila Erwina

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

img 8478W dniu 15 września 2009 r. odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie i z dniem 1 października 2009 r. dyrektorem naszej szkoły jest Pani Anna Duszczyk.

Po 9 latach pracy pedagogicznej w naszej szkole p. Anna Duszczyk może pochwalić się imponującym dorobkiem zawodowym.

Jest nauczycielką języka angielskiego na miarę XXI wieku. Zwraca dużą uwagę na kształtowanie u uczniów tak koniecznej we współczesnym świecie umiejętności, jaką jest sprawne korzystanie z różnych źródeł informacji. Jej uczniowie z wielkim powodzeniem współzawodniczą w międzyszkolnych konkursach językowych.

P. Anna Duszczyk jest nie tylko nauczycielem, ale także wychowawcą. Umiejętnie zachęca swoich wychowanków do pracy na rzecz klasy i szkoły. Należy do współorganizatorek szkolnych wycieczek, a także ogólnoszkolnych czy środowiskowych imprez kulturalno ? rozrywkowych.

Jej współdziałanie z rodzicami opiera na znajomości środowiska, w którym wychowują się uczniowie. Cieszy się autorytetem wśród rodziców i uczniów. Postrzegana jest jako osoba cierpliwa i sprawiedliwa, ale także dbająca o porządek i dyscyplinę.

Należy do grupy osób, dzięki  którym doszło do rozwoju szkolnej gazetki Żaczek oraz szkolnej strony internetowej. Przedsięwzięcia i zadania podejmowane do tej pory przez p. Annę Duszczyk  przyczyniły się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły.

 

Wrzesień 2014

1 września na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014-2015 przybył  do nas Wójt Gminy Siennica p. Grzegorz Zieliński. Społeczność szkolna gromkimi brawami i nieukrywaną radością przyjęła przekazaną przez p. Wójta wiadomość, że osobą pełniącą funkcję dyrektora naszego Zespołu Szkół w Żakowie będzie dalej, kochana i szanowana przez nas oraz niezawodna na tym stanowisku już od pięciu lat, Pani Dyrektor Anna Duszczyk.
Przed nami znów bardzo  dobry, rodzinny i owocny w sukcesy czas!:) [T.D.]

 

img 8490

You have no rights to post comments

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.