13 grudnia - Dzień Otwarty

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

img 8478W dniu 15 września 2009 r. odbył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie i z dniem 1 października 2009 r. dyrektorem naszej szkoły jest Pani Anna Duszczyk.

Po 9 latach pracy pedagogicznej w naszej szkole p. Anna Duszczyk może pochwalić się imponującym dorobkiem zawodowym.

Jest nauczycielką języka angielskiego na miarę XXI wieku. Zwraca dużą uwagę na kształtowanie u uczniów tak koniecznej we współczesnym świecie umiejętności, jaką jest sprawne korzystanie z różnych źródeł informacji. Jej uczniowie z wielkim powodzeniem współzawodniczą w międzyszkolnych konkursach językowych.

P. Anna Duszczyk jest nie tylko nauczycielem, ale także wychowawcą. Umiejętnie zachęca swoich wychowanków do pracy na rzecz klasy i szkoły. Należy do współorganizatorek szkolnych wycieczek, a także ogólnoszkolnych czy środowiskowych imprez kulturalno – rozrywkowych.

Jej współdziałanie z rodzicami opiera na znajomości środowiska, w którym wychowują się uczniowie. Cieszy się autorytetem wśród rodziców i uczniów. Postrzegana jest jako osoba cierpliwa i sprawiedliwa, ale także dbająca o porządek i dyscyplinę.

Należy do grupy osób, dzięki  którym doszło do rozwoju szkolnej gazetki Żaczek oraz szkolnej strony internetowej. Przedsięwzięcia i zadania podejmowane do tej pory przez p. Annę Duszczyk  przyczyniły się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły.

Wrzesień 2014

1 września na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014-2015 przybył  do nas Wójt Gminy Siennica p. Grzegorz Zieliński. Społeczność szkolna gromkimi brawami i nieukrywaną radością przyjęła przekazaną przez p. Wójta wiadomość, że osobą pełniącą funkcję dyrektora naszego Zespołu Szkół w Żakowie będzie dalej, kochana i szanowana przez nas oraz niezawodna na tym stanowisku już od pięciu lat, Pani Dyrektor Anna Duszczyk.
Przed nami znów bardzo  dobry, rodzinny i owocny w sukcesy czas!:) [T.D.]

img 8490

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.