wiersz 06W dniach 26 - 27 października do szkolnych eliminacji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Michaliny Chełmońskiej ? Szczepankowskiej przystąpiło w sumie 15 recytatorek: 8 z klas IV ?VI SP i 7 z Gimnazjum. W Szkole Podstawowej Jury postanowiło wyłonić najlepsze recytatorki w poszczególnych klasach. Natomiast w Gimnazjalne Jury postawiło przede wszystkim na kulturę występu i  postawę podczas recytacji.

Eliminacje szkolne tegoż konkursu w SP wygrały: Maja Gołębiewska (kl. IV), Wiktoria Ocypa (kl. V) i Karolina Święch( kl. VI). Natomiast w Gimnazjum zwyciężczyniami są: Marta Kieliszczyk (kl. II), Daria Wielądek (kl. I) I Martyna Zgódka (kl. I).
Aby wystąpić solo na scenie i zdobyć uznanie słuchaczy potrzeba artyzmu i ?odwagi:) i tego nie zabrakło naszym recytatorkom. Gratulacje.