13 grudnia - Dzień Otwarty

kiermasz

wojtek2ŻACZEK – Wywiad z Wojtkiem Brodą z kl. VI   red. Martyna Zgódka kl. II Gim

- Cześć Wojtku!
-Cześć!
- Chciałybyśmy przeprowadzić z Tobą krotki wywiad. Dotyczący Twojego zainteresowania grą na akordeonie. Na sam początek opowiedz nam, jak to się zaczęło?

- Zacząłem się interesować grą na akordeonie w wieku 10 lat. Mój wujek gra na akordeonie od ponad 17 lat. Od niedawna to bardzo zaczęło mnie interesować i postanowiłem rozwijać to zainteresowanie.
- Czy uczęszczasz na jakieś dodatkowe lekcje gry na akordeonie, czy jesteś samoukiem?
- Uczęszczam na dodatkowe zajęcia dwa razy w tygodniu, dodatkowo dużo ćwiczę w domu.
- Czy jest to trudne do nauczenia się?
- Tak, bardzo.
- Czy występowałeś kiedykolwiek przed publicznością?
-Tak, występowałem bardzo często w występach szkolnych:)
- Kto jest Twoja inspiracją? Oglądasz jakieś filmiki na yuotube? Czy może śledzisz kogoś sławnego, kto ma to samo zainteresowanie co Ty?
-Raczej nie, ponieważ nie czerpię inspiracji ze sławnych osób lub filmików.
- I ostatnie pytanie…Czy masz jakieś dalekosiężne plany związane z grą na akordeonie?
- Na tę chwilę jeszcze nie wiem.
-Bardzo dzieję za poświęcony nam czas. I za to, że odpowiedziałeś nam o tym:). Życzymy wraz z całą redakcją pomyślnej przyszłość.
- Dziękuję bardzo:) również za super czas z Wami:)

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.