13 grudnia - Dzień Otwarty

kiermasz

Medal Pamiątkowy "Pro Masovia" jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym nie mającym osobowości prawnej, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” został ustanowiony Uchwałą Nr 142/06 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 10 lipca 2006 r. natomiast informacje dotyczące przyznawania Medalu zostały uszczegółowione w Zarządzeniu Nr 409/06 Marszałka Województwa Mazowieckiego z dnia 15 września 2006 r.

Medal został wręczony podczas uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2017 roku. Tego dnia przybył do nas Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego woj. mazowieckiego - p. Mirosław Krusiewicz. Takim wyróżnieniem, w roku jubileuszu 100 – lecia szkoły, wszyscy poczuliśmy się bardzo nagrodzeni i docenieni. Dziękujemy!:)

denpw006

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.