13 grudnia - Dzień Otwarty

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

tenis17.11.2018 - Kolejny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego i kolejne sukcesy naszych uczniów! Tym razem bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Agata Kwiatkowska - I miejsce (dziewczęta VII-VIII i gimnazjum), Bartuś Michalik - I miejsce (chłopcy VII-VIII i gimnazjum). Bardzo dobre wyniki odnotowali również:

Natalia Zagórska - II miejsce (dziewczęta IV-VI), Kacper Zarzycki - II miejsce (chłopcy IV-VI), Piotr Trejda - III miejsce (chłopcy VII-VIII i gimnazjum), a najmłodszy nasz zawodnik Szymon Świder zajął V miejsce.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy panu Januszowi Wójtowiczowi za profesjonalną opiekę trenerską.

Organizatorem tego sportowego święta, trzeci rok z rzędu jest Stowarzyszenie Sport4Kids, które przy realizacji tego zadania współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.