13 grudnia - Dzień Otwarty

kiermasz

majster 01Już po raz drugi uczestniczyliśmy w warsztatach Majsterkowo, zorganizowanych przez sieć sklepów Castorama. A co tam się działo? Jeden wielki stukot! Pod okiem pani Sylwii robiliśmy karmnik dla ptaków.

Okazało się, że wbijanie gwożdzi, to nie jest wcale łatwa sprawa. Jednak z niewielką pomocą naszych pań, udało nam się zbudować 28 karmników. Nadchodzi zima, więc wkrótce rozpoczniemy dokarmianie ptakow, by od wiosny móc cieszyć się ich śpiewem. Rodzice, na gwiazdkę kupcie nam zestaw do majsterkowania!

Copyright © 2018 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.