Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor. p. E. Piotrowska

26 kwietnia 2019 r., kolejny już raz, odbył się w naszej szkole Dzień Zdrowego Stylu Życia.
zdrowe

Tym razem przybrał inną formę niż zwykle. Rano klasa VIII i III gimnazjum napisały EKO Test, potem wszystkie klasy przygotowały kompozycje z warzyw i owoców, które oceniła powołana w tym celu komisja. Wszystkie kompozycje zostały nagrodzone dyplomami, ponieważ były bardzo pomysłowe, ale na szczególną uwagę zasługiwały kompozycje klasy „0”. Następnie odbył się Pokaz Mody Ekologicznej, który przygotowały projektantki mody z kl. VII, VIII i III gimnazjum. Jury oceniło i nagrodziło najlepsze kreatorki mody, które wykonały stroje z materiałów nadających się do recyklingu oraz zabawne komentarze promujące każdy z tych strojów. Były to główne punkty tego dnia, po których relaksowaliśmy się podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Odbywały się ćwiczenia i tańce przy muzyce, Turniej Piłki Nożnej chłopców starszych klas, mecz piłkarski chłopców klas młodszych oraz ćwiczenia na urządzeniach naszej nowej siłowni i placu zabaw.
Wyśmienita pogoda tego dnia oraz świetne nastroje po zabawnym Pokazie Mody Ekologicznej, udanych kompozycjach z warzyw i owoców, które potem ze smakiem zjedliśmy oraz po konsumpcji pysznych sałatek wykonanych przez uczniów pod nadzorem p. Ani spowodowały, że Dzień Zdrowego Stylu Życia 2019 można zaliczyć do udanych.

zdr01

 

zdr02

 

zdr03

 

zdr04

 

zdr05

zdr06

 

zdr07

zdr08

 

zdr09

 

zdr10

 

zdr11

 

zdr12

zdr13

 

zdr14

 

zdr15

 

zdr16

 

zdr17

 

zdr18

 

zdr19

 

zdr20

 

zdr21

 

zdr22

 

zdr23

 

zdr24

 

zdr25

 

zdr26

 

zdr27

 

zdr28

 

zdr29

 

zdr30

 

zdr31

 

zdr32

 

zdr33

 

zdr34

 

zdr35

 

zdr36

 

zdr37

 

zdr38

 

zdr39

 

zdr40

 

 

 

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS „BEREK’ ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym „Berek” Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.