Autor. p. E. Piotrowska

26 kwietnia 2019 r., kolejny już raz, odbył się w naszej szkole Dzień Zdrowego Stylu Życia.
zdrowe

Tym razem przybrał inną formę niż zwykle. Rano klasa VIII i III gimnazjum napisały EKO Test, potem wszystkie klasy przygotowały kompozycje z warzyw i owoców, które oceniła powołana w tym celu komisja. Wszystkie kompozycje zostały nagrodzone dyplomami, ponieważ były bardzo pomysłowe, ale na szczególną uwagę zasługiwały kompozycje klasy „0”. Następnie odbył się Pokaz Mody Ekologicznej, który przygotowały projektantki mody z kl. VII, VIII i III gimnazjum. Jury oceniło i nagrodziło najlepsze kreatorki mody, które wykonały stroje z materiałów nadających się do recyklingu oraz zabawne komentarze promujące każdy z tych strojów. Były to główne punkty tego dnia, po których relaksowaliśmy się podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Odbywały się ćwiczenia i tańce przy muzyce, Turniej Piłki Nożnej chłopców starszych klas, mecz piłkarski chłopców klas młodszych oraz ćwiczenia na urządzeniach naszej nowej siłowni i placu zabaw.
Wyśmienita pogoda tego dnia oraz świetne nastroje po zabawnym Pokazie Mody Ekologicznej, udanych kompozycjach z warzyw i owoców, które potem ze smakiem zjedliśmy oraz po konsumpcji pysznych sałatek wykonanych przez uczniów pod nadzorem p. Ani spowodowały, że Dzień Zdrowego Stylu Życia 2019 można zaliczyć do udanych.

zdr01

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.