Autor: p. K. Gruba

10 maja 2019r. odbył się długo oczekiwany finał Turnieju w Warcaby 100-polowe uczniów klas 1-3.

warcaby

Klasę 1 reprezentowali: Szymon Brzeziński, Aleksander Święch, Piotrek Dziugieł i Maja Biernat,
klasę 2: Tomasz Kulka, Natalia Jarzębska, Szymon Kot i Czarek Zwierz,
a klasę 3: Krzysztof Kulka, Czarek Ocypa, Piotr Michalczyk i Daniel Nieprzecki.
Ostateczne rozgrywki wyłoniły zwycięzców I m-ce wywalczył Piotr Michalczyk, II m-ce Tomasz Kulka i III m-ce Maja Biernat. Medale dla zwycięzców ufundował  UKS  ?Berek?. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników. Kolejny turniej już za rok.

warcaby1

warcaby2