Autor. p. W. Kowalska
Samorząd Uczniowski zorganizował całoroczny konkurs o zaangażowanie w życie klasy i szkoły, raz w miesiącu każda klasa ubierała się w inny kolor. W tym roku były to kolory: pomarańczowy, żółty, biały, czerwony, zielony i niebieski. Została powołana komisja, która liczyła ile osób w każdej klasie założyła dany kolor.

roz

Uczniowie oraz wychowawcy bardzo się zaangażowali, ale niezwyciężona była klasa V, która zawsze w 100% była przebrana, zaraz za nią na miejscu drugim były klasy IV i III , a trzecie miejsce zajęła klasa I i oddział przedszkolny. Dla zwycięzców SU ufundował atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich na osłodę były  również lizaki.

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.