Autor: Malwina Barcikowska kl.III. Gim.  foto: p. T. Dydek
mal

W dniach 3-7 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce nad morze. Wszyscy w wyśmienitych humorach weszliśmy na pokład autobusu, który był prowadzony przez niezawodnego kierowcę Pana Krzysztofa. Znaleźliśmy się pod opieką nowopoznanej Pani pilot Oli Bibrzyckiej oraz naszych najpogodniejszych pań nauczycielek w składzie: Pani Milena, Pani Teresa oraz Pani Mariola.Nasz Żaków opuściliśmy o godzinie 9 rano. Pierwszych punktem naszej wyprawy był zamek krzyżacki w Malborku, który jest największych ceglanym zamkiem w całej Europie.

Na miejscu spotkaliśmy bardzo sympatyczną panią przewodnik, która opowiadała nam wiele ciekawych informacji na temat nie tylko samego zamku, ale również samych krzyżaków i ich życia na terenie zamku. Jeżeli kogoś nie zaciekawił sam zamek, później zdecydowanie się ożywił. Z okazji dnia dziecka dostaliśmy przepyszne lody ! Nastrój był jak najbardziej pozytywny. Potem po raz pierwszy zagościliśmy w pensjonacie ,,Krakus II” w Stegnie. Po przydzieleniu pokoi i zjedzeniu obiadokolacji, wyruszyliśmy na powitanie Bałtyku. Jedni woleli podziwiać piękny widok, inni zanurzyć się w bałtyckich falach. Każdy znalazł coś dla siebie.
mal 01

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.