Autor: p. dyr. A. Duszczyk

12 września 2019 r. uczestniczyliśmy w plenerowej imprezie integracyjnej z osobami niepełnosprawnymi „Magiczna Jesień w Kątach” w Domu Pomocy Społecznej.

katy 00

To już kolejna impreza w Kątach, która przyciągnęła uczniów z okolicznych szkół i wielu oficjalnych gości, a wśród nich nie zabrakło bp Marka Solarczyka, Dyrektora Caritas DWP ks. Kamila Chojnackiego, Starosty Mińskiego p. Tarczyńskiego i Wójta Gminy Siennica p. Stanisława Duszczyka.
Organizatorzy jak zwykle zapewnili gościom wiele atrakcji, m.in. kącik plastyczny, przejażdżki bryczką, foto-budkę, warsztaty zoologiczne oraz loterię fantową. Naszym uczestnikom bardzo podobały się występy Teatru Tańca z Ukrainy „Kwieciste Gwiazdy” oraz pokaz iluzji. Gospodarze przygotowali także pyszne smakołyki z grilla, ciasta, a nawet kolorową watę cukrową i popcorn. Zwieńczeniem imprezy była zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki granej przez zespół „Record”, która sprawiła wszystkim wiele radości.
Nasi wolontariusze pod opieką p. Ani Krusiewicz i p. Marioli Świętochowskiej nie tylko wspaniale się bawili, ale również pomagali.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wspaniałej imprezy.

katy 01

katy 02

katy 03

katy 04

katy 05

katy 06

katy 07

katy 08

katy 09

katy 10

katy 11

katy 12

katy 13

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.