Autor: p. dyr. A. Duszczyk

27 września nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w kolejnym spotkaniu muzycznym, które poprowadził wspaniały duet instrumentalistów: Mariusz Kozicki ? trąbka i Daniel Biel ? kontrabas.

kontrabas3

Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewu oraz gry na różnych instrumentach. Uczniowie mogli wziąć udział w zabawach muzycznych, a także wysłuchali oraz zaśpiewali znane utwory. Muzycy po raz kolejny potrafili zainteresować dzieci muzyką jazzową, klasyczną, ludową i dziecięcą.
Dzieci bawiły się fantastycznie, a muzyczna przygoda z pewnością warta jest powtórzenia.
kontrabas1

kontrabas2