Autor: p. I. Misior - Zadrożna

25 października uczniowie klasy I, II i III wyjechali na kolejną już w tym roku wycieczkę.
 Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w kinie Muza w Mińsku Mazowieckim, gdzie żakowskie dzieci miały możliwość obejrzeć Interaktywne Widowisko Multimedialne pt.”Kot w butach”. Było to bardzo oryginalne przedstawienie, ponieważ widzowie stali się także aktorami spektaklu. Następnie cała grupa ruszyła do Warszawy, gdzie na wszystkich czekały już kolejne atrakcje.
stadion14

stadion01

stadion02

stadion03

PGE Stadion Narodowy to miejsce, które powinien zobaczyć każdy Polak. Ogromna budowla zachwyciła wszystkich wycieczkowiczów. Miły pan przewodnik oprowadził dzieci po najciekawszych miejscach tego obiektu takich jak: trybuny, sale konferencyjne i oczywiście szatnie, gdzie do swoich wielkich występów przygotowują się m.in. gwiazdy naszego futbolu.
Po tak ogromnych wrażeniach cała grupa musiała nieco wyciszyć swoje emocje spacerując po warszawskim Starym Mieście- miejscu pełnym historii i kultury.

stadion05

stadion06

stadion07

stadion08

stadion09

stadion10

stadion11

stadion12

stadion13

stadion15

stadion16

stadion17

stadion18

stadion19

Ostatnim punktem wyprawy była wizyta w muzeum - Świat Iluzji, gdzie można było przekonać się, jak złudne bywa to, co widzimy na fotografiach.

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.