Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor; p. S. Ciechańska

24 października 2019 r. naszą szkolę odwiedzili niezwykle interesujący goście- policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim - aspirant Arkadiusz Wysocki i aspirant Mariusz Kondraciuk. W spotkaniu zorganizowanym przez p. Stelę Ciechańską uczestniczyły przedszkolaki, zerówka oraz uczniowie klas I-III.
policjant05

Podczas prelekcji policjanciprzypomnieli o zasadach zachowania się na drodze, poruszania się po ulicy, chodniku, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych. Aspiranci wytłumaczyli dzieciom jak należy postępować w kontaktach z obcymi ludźmi oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Na zakończenie goście wprowadzili dzieci w tajniki ciekawej i bardzo odpowiedzialnej pracy policjanta, a każdy miał szansę zadać pytanie związane z tym tematem. Dodatkową atrakcją był pokaz kilku policyjnych urządzeń.
Informacje przekazane przez panów policjantów bardzo zainteresowały uczniów żakowskiej szkoły.
Na zakończenie udanego spotkania dzieci podziękowali panom policjantom za przybycie i przeprowadzenie interesującej i pouczającej lekcji dotyczącej bezpieczeństwa.
Wszystkie rady i informacje z pewnością będą wykorzystane przez uczniów w praktyce.
policjant01

 

policjant02

 

policjant03

 

policjant04

 

policjant06

 

policjant07

 

policjant08

 

policjant09

 

policjant10

 

policjant11

 

policjant12

 

policjant13

 

policjant14

 

policjant15

 

policjant16

 

policjant17

 

You have no rights to post comments

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.