Autor: p. H. Hodzyńska
Dnia 4 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego i z zerówki wyruszyły na wycieczkę do kina MUZA w Minsku Mazowieckim na spektakl teatralny pt. "Przyjdź Mikołaju".
przedszkolaki02

Przedszkolaki swoją wycieczkę rozpoczęły od prodóży autokarem, dla wielu z nich była to bardzo emocjonująca wyprawa. Po dotarciu do kina dzieci wygodnie zajęły miejsca i z niecierliwoscią wyczekiwały przybycia bardzo ważnego gościa. Dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie teatralne, wraz z głównymi bohateremi - Krasnalem, panią Zimą i Śieżynką wyczekiwały na przybycie św. Mikołaja. Wspólne śpiewy i nawoływania sprawiły, że gość specjalny pojawił się na scenie, a dzieci były bardzo szczęśliwe. Dzieci razem ze św. Mikołajem śpiewały kolędy. Dla wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka. Przedszkolaki były zachwycone i w takim samym nastroju wróćliły autokarem do szkoły. Spotkanie ze św. Mikołajem i bohaterami przedstawienia na długo pozostanie w pamięci dzieci.
przedszkolaki03

przedszkolaki05