Autor: p. W. Kowalska
9 grudnia uczniowie klasy IV i V wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Warszawy. Wyjazd rozpoczęliśmy od warsztatów naukowych na wesoło w centrum rozrywkowym Hulakula
pt. ? Szalone żywioły?.
czwartaki09

Powietrze, woda, ogień? z taką kombinacją atrakcji nikt nie będzie się nudził. Założyliśmy specjalne fartuchy ochronne i przy użyciu kolb, pipetek i innych profesjonalnych sprzętów przeprowadziliśmy serię spektakularnych doświadczeń. Sprawdziliśmy jak działa wulkan przygotowując specjalny wybuch, widzieliśmy jak stworzyć rakietę z torebki herbaty, a na koniec każdy wykonał sztuczny śnieg w wybranym kolorze. Po warsztatach wybraliśmy się do Hulapark, ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat - rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty i wiele wiele  innych atrakcji. Na koniec wizyty w Warszawie udaliśmy się do Cinema City w Promenadzie gdzie obejrzeliśmy Disneyowską produkcję pt. ?Kraina Lodu II?. Film dostarczył nam wielu wzruszeń, ale nie brakował również zwariowanych scen komediowych. Pełni wrażeń, uśmiechnięci wróciliśmy bezpiecznie do domów.
czwartaki01

czwartaki02