Dobry Start

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

Autor: p. W. Kowalska
Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych zwyczajów i tradycji. Dlatego też tradycja naszej szkoły są coroczne Jasełka.
jaselka01

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie z klas IV-VI, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 20 grudnia, w ten sposób przypominając wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy w Betlejem narodziło się Dzieciątko Boże.
Uczniowie wcielili się w rolę Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. W tym roku pojawił się również król Herod, kuszony przez diabła. Udział w przedstawieniu wzięły także dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki, które nie posiadały darów, ale złożyły serduszka w ofierze.
Uroku przedstawieniu dodały kolędy, które sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się Świąt.
jaselka01

jaselka02