Dobry Start

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
Nasi tenisiści triumfowali na Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Radości rozgrywanym w dniach 2 i 3 stycznia w swoich grupach wiekowych:
radosc1

radosc2

radosc3

radosc4

Wszyscy otrzymali puchary i nagrody, a pozostali nasi reprezentanci również zostali docenieni za swój dwudniowy wysiłek i otrzymali nagrody pocieszenia - Róża Krupa, Julka Guzowska, Marcin Zgódka, Szymon Świder, Dawid Kot, Krzysio Dębowski i Wojtek Krupa.

radosc5

radosc6

radosc7

Gratulacje dla wszystkich zawodników i wspaniałego trenera Janusza Wójtowicza, który uczy na każdym kroku, że ćwiczenie czyni mistrza!!!!