Dobry Start

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
19 stycznia 2020 - 9 pucharów Wójta Gminy Siennica dla żakowskich zawodników na Turnieju Tenisa Stołowego!
duzo

Dziewczęta (jedna jedyna kategoria): I miejsce - Natalia Zagórska, II miejsce - Aleksandra Zagórska, III miejsce - Wiktoria Ocypa (a IV - też nasza zawodniczka - Julia Guzowska)
Chłopcy (2009): I miejsce - Oskar Śluzek, II miejsce - Szymon Świder, III miejsce - Wojtek Krupa
Chłopcy (2007-2008): I miejsce - Maciek Michalik, II miejsce - Wiktor Śluzek
Chłopcy (2005-2006): I miejsce - Piotr Trejda
Brawo!!!!!!!!!!! Gratulacje
Jak powiedzieli dzisiaj rodzice naszych zawodników: Janusz Wójtowicz to mistrz wśród trenerów!
Z kolei nasz Absolwent Przemek Zwierz nie dał szans rywalom w kategorii: OPEN, w której III był Damian Kotowski, również nasz absolwent!