Dobry Start

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
22 stycznia najbardziej utalentowane szkolne tenisistki, a do tego siostry - Aleksandra Zagórska i Natalia Zagórska w brawurowym tempie i pięknym stylu zdobyły Drużynowe Mistrzostwo Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt kl. VII-VIII.
mamyto2

I miejsce - Żaków, II miejsce - Latowicz, III miejsce - Wiśniew
Talent + ciężka praca + siła sióstr = SUKCES!!!

Z kolei 29 stycznia o najwyższe laury zawalczyli Piotr Trejda i Wojciech Wielądek wraz z trenerem Januszem Wójtowiczem. Chłopcy, podobnie jak tydzień wcześniej dziewczęta zostali Drużynowymi Mistrzami Powiatu Mińskiego w Tenisie Stołowym. Tym razem nie tylko Żaków przyniósł powody do dumy. II miejsce po zaciętej walce z naszymi reprezentantami zajęła drużyna z PSP w Siennicy. Chłopcy Wam również gratulujemy! III miejsce - Wielgolas.
Dziesiątki medali, pucharów i statuetek, ale to jedno najważniejsze zwycięstwo otwiera drzwi w Regionie Siedleckim. Mistrzostwa niebawem! Brawo Dziewczęta i Chłopcy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!!! Serdeczne gratulacje dla Trenera Janusza Wójtowicza.
mamyto1