Autor: Wojtek Krupa kl. V.
25 stycznia w sobotę była najwspanialsza szkolna choinka! Świetnie bawiłem się z przyjaciółmi. Razem z nimi organizowaliśmy konkursy. Każdy z naszej klasy był przebrany.
bal01

Na Choince był również obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z młodszych klas występowały. Najładniejszym występem było „Sanatorium Miłości” , w którym dzieci odgrywały role babć i dziadków. Dzidkowie byli zachwyceni występami i nagradzali ich gromkimi brawami. Dzieci obdarowały swoich dziadków upominkami. Zaś ósmoklasiści zatańczyli pięknego poloneza. Po zakończonych występach wszyscy udali się na obiad. Gdy wszyscy nabraliśmy siły, udaliśmy się na dyskotekę, którą poprowadził DJ. Puszczał nam świetną muzykę, wszyscy tańczyli i bawili się doskonale. Nauczyciele również, a szczególnie Pan od w – fu.
Ten sobotni dzień zaliczam do udanych. Chciałbym, aby było więcej tak udanych szkolnych imprez.
bal02

bal03