Autor: p. A. Matak

Wszyscy doskonale pamiętamy tę datę. Dzieci z zerówki w tygodniu poświęconym Ziemi wykonały piękne plakaty, mówiące o tym, w jaki sposób chcą pomóc swojej planecie.
ziemiaa07

Cały tydzień rozmawialiśmy o potrzebach miejsca , w którym żyjemy, o tym jak możemy wpłynąć na losy naszej planety i jej pomóc. W ostatnim tygodniu, Ziemia - przesłała list z apelem do  uczniów z żakowskiej zerówki. Od tej pory czujemy się wyróżnieni i zobowiązani stać na straży jej dobrego samopoczucia.Obiecujemy, że od tej pory, Ziemia dzięki nam będzie czystsza, ładniejsza i bardziej przyjazna dla człowieka. Jesteśmy jej pomocnikami i strażnikami. Popatrzcie na nasze małe, a jakże wielkie wołania o pomoc dla naszej planety. Przyłączcie się do nas!!!

ziemiaa01

ziemiaa02