papiez

Zasady konkursu:
    Kategorie plastyczne:
Wykonanie płaskiej pracy plastycznej w formacie A4 lub A3 w technice dowolnej (kredka, pastele, farby, wydzieranka lub każda inna).
•    Oddział przedszkolny i „0”
•    Uczniowie klas I – III
•    Uczniowie klas IV – VI

    Kategorie literackie:
Opisanie swojego spotkania ze Świętym Janem Pawłem II. Napisz gdzie i jak doszło do tego spotkania, o czym rozmawialiście i co zostało Ci w sercu. Tekst powinien zajmować nie więcej niż jedna strona A4 (plik Microsoft Word).
•    Uczniowie klas IV – VI
•    Uczniowie klas VII – VIII
Każdy uczestnik konkursu wykonuje jedną wybraną przez siebie pracę.
Zdjęcia prac plastycznych i tekst literacki wraz z danymi uczestnika konkursu należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 20 maja 2020r. w temacie              e-maila proszę napisać: Konkurs „Moje spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II”.
Ogłoszenie wyników konkursu i termin rozdania nagród zostanie przesłane                           w oddzielnej wiadomości po ustaleniu z komisją konkursową (ze względu na obecną sytuację w szkole).
Serdecznie zapraszamy!