Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor: p. E. Prasuła


W dalszym ciągu uczymy się w domu. Już nam się tęskni za szkołą i za kolegami. Wytrwale jednak uczymy się z naszych szkolnych podręczników. Odbywamy podróże po różnych miejscach w naszej ojczyźnie. Często też wracamy do miejsc, w których byliśmy ze szkolną wycieczką. Wtedy łatwiej jest zrozumieć temat. Niestety, nasza wycieczka majowa przełożona jest na inny możliwy termin. Ale póki co, odbywamy podróż po Mazowszu i poznajemy Kurpie z ich tradycyjnymi wycinankami.
dookola8

Wspominamy dawne stolice Polski i przypominamy sobie legendy związane z tymi pięknymi miastami. Uczyliśmy się piosenki Czerwone jabłuszko i prezentowaliśmy swoje talenty. Napisaliśmy testy sprawdzające naszą wiedzę. Wykonujemy różne prace plastyczne. Tym razem malowaliśmy w plenerze, a tematem naszej pracy były kwitnące wokół nas drzewa. Obejrzyjcie prezentację naszych prac.
Szczególne podziękowania dla rodziców za pomoc w realizacji treści programowych i dokumentację prac uczniowskich.
dookola7

dookola9

dookola1

dookola2

dookola3

dookola4

dookola6

 

You have no rights to post comments

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.