Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

19 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019, uczniowie klasy VII pożegnali dwie klasy kończące naszą szkołę ? kl. VIII i III Gim, przygotowując dla nich specjalny numer Żaczka z pamiątkowymi  wierszykami  o swoich starszych koleżankach i kolegach. Absolwenci na tę okoliczność przygotowali scenki o niełatwym, szkolnym życiu. Było więc tak jak oczekiwaliśmy ? i wesoło ? i wzruszająco.
pozegna 31

Czytaj więcej...

Autor: Malwina Barcikowska kl.III. Gim.  foto: p. T. Dydek

grun 00

Piąty dzień przypominał nam o nieubłaganym biegu czasu. Był to nasz ostatni dzień nad morzem. Cała wycieczka w pocie czoła sprzątała na błysk swoje pokoje oraz dokładnie pakowała walizki. Po śniadaniu wyruszyliśmy na pożegnanie z morzem. Na pamiątkę zabraliśmy ze sobą naszą własną tyczkę, na której zgromadziliśmy podpisy wszystkich wycieczkowiczów. Następnie wyruszyliśmy do ostatniego punktu programu, Grunwaldu.

 

Czytaj więcej...

Autor: Malwina Barcikowska kl.III. Gim.  foto: p. T. Dydek
mal

W dniach 3-7 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczce nad morze. Wszyscy w wyśmienitych humorach weszliśmy na pokład autobusu, który był prowadzony przez niezawodnego kierowcę Pana Krzysztofa. Znaleźliśmy się pod opieką nowopoznanej Pani pilot Oli Bibrzyckiej oraz naszych najpogodniejszych pań nauczycielek w składzie: Pani Milena, Pani Teresa oraz Pani Mariola.Nasz Żaków opuściliśmy o godzinie 9 rano. Pierwszych punktem naszej wyprawy był zamek krzyżacki w Malborku, który jest największych ceglanym zamkiem w całej Europie.

Czytaj więcej...

Autor: p. K. Gruba

29 maja 2019 r. uczniowie klas I- IV wyruszyli na poszukiwanie Magicznych Ogrodów. Dotarliśmy aż do Janowca i tu rozpoczęła się nasza magiczna przygoda.
magiczne

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska
16 maja br.  w Zespole Szkół  w Latowiczu odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. W konkursie wzięli udział Bartek Piętka z kl. II, Maja Biernat z kl. I oraz Maja Gołębiewska z kl. VI. W kategorii klasa I-III Maja Biernat zajęła miejsce II, a w kategorii klas IV-VI Maja Gołębiewska otrzymała wyróżnienie. Gratulacje!
lat

Czytaj więcej...

Autor: p. dyr. A. Duszczyk

O 15-leciu Polski w Unii Europejskiej, Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i 228. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja przypomnieli całej społeczności szkolnej uczniowie klasy VII SP, w przygotowanej pod kierunkiem p. Teresy Dydek i p. Mileny Majkrzak - uroczystości.
maj01

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.