Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponagimnazjalnych 2018/19

plakat rekrutacja

Kryteria oceny

kryteria oceny

Terminy rekrutacji ósmoklasistów i gimnazjalistów

Terminy rekrutacji ósmoklasistów

osmoklasisty terminy

 

Terminy rekrutacji gimnazjalistów

terminy

100lecie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor. p. dyr. A. Duszczyk
Podczas Gminnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Moja mała Ojczyzna". Aż 3 nagrody powędrowały do  żakowskich uczniów: Paulinka Bąk (II miejsce), Weronika Jarosz (III miejsce) i Aleksandra Zagórska (wyróżnienie). Gratulacje!!!
plastyczny00

Czytaj więcej...

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
14 listopada 2019 nasz trzecioklasista Marcel Szydłowski zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy. Brawa i gratulacje dla Marcela i p. Edyty Prasuły, która szlifowała z nim te zasady!
marcel

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
09 listopada w V Skórzeckim Biegu Niepodległości,  3 miejsce zajął nasz szóstoklasista Wiktor Śluzek. Serdeczne gratulacje dla Wiktora!
Piękny sposób na świętowanie Niepodległości!!! Brawo!
wiktor

6 listopada uczniowie klas IV – VI byli obejrzeli spektakl przygotowany przez Teatr Współczesny z Krakowa pt. „Bajki”. Było to przedstawienie oparte na bajkach mistrza polskiego bajkopisarstwa - Ignacego Krasickiego, który  w swoich krótkich bajeczkach realizuje postulat literatury dydaktyczno – pouczającej.
bajki01

Czytaj więcej...

Autor; p. S. Ciechańska

24 października 2019 r. naszą szkolę odwiedzili niezwykle interesujący goście- policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim - aspirant Arkadiusz Wysocki i aspirant Mariusz Kondraciuk. W spotkaniu zorganizowanym przez p. Stelę Ciechańską uczestniczyły przedszkolaki, zerówka oraz uczniowie klas I-III.
policjant05

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska
W tym roku szkolnym  Samorząd Uczniowski również zaprosił społeczność szkolną do wspólnej zabawy, którą zaczęliśmy od dnia muszki i  krawata. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie prezentowali się wyjątkowo wytwornie. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy:)
krawat00

Czytaj więcej...

Autor: p. I. Misior - Zadrożna

25 października uczniowie klasy I, II i III wyjechali na kolejną już w tym roku wycieczkę.
 Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w kinie Muza w Mińsku Mazowieckim, gdzie żakowskie dzieci miały możliwość obejrzeć Interaktywne Widowisko Multimedialne pt.”Kot w butach”. Było to bardzo oryginalne przedstawienie, ponieważ widzowie stali się także aktorami spektaklu. Następnie cała grupa ruszyła do Warszawy, gdzie na wszystkich czekały już kolejne atrakcje.
stadion14

 

Czytaj więcej...

Autor: p. A. Matak
Od początku października dzieci z zerówki wraz z rodzicami wykonywały „Jesienne Cudaczki” , które wezmą udział w klasowym konkursie. Wszystkie stworki są wykonane z jesiennych darów natury. Oto niektóre z nich, które zdobią klasę. Sami zobaczcie jak piękna rodzi się współpraca między dzieckiem i rodzicem oraz szkołą. Gratulujemy pomysłów. Wszystkie stworki są naprawdę śliczne!
cudaczki08

Czytaj więcej...

Autor: p. Stela Ciechańska
Tegoroczna jesień jest dla nas bardzo łaskawa – ciepła, słoneczna, pełna różnokolorowych barw. Wręcz kusi do wyjścia na spacer i podziwiania jej uroków w pełnej okazałości.
Z tego wspaniałego zaproszenia skorzystali uczniowie kl. I - III wybierając się 17 października b. r. na jesienną wyprawę.
kasztany2

Czytaj więcej...

Autor: p. Stela Ciechańska
Ślubowanie to ważne i niezapomniane wydarzenie w życiu każdego ucznia. 11 października uczniowie klasy pierwszej oficjalnie zostali pasowani na paziów-uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Żakowie.
slubowanie00

Czytaj więcej...

Autor: p. A. Matak
10 października dzieci z zerówki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Żakowie wyruszyły na wycieczkę edukacyjno - poznawczą po najważniejszych miejscach w naszej siennickiej gminie.
gmina00

Czytaj więcej...

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Podręczniki do religii 2018/19

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS „BEREK’ ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym „Berek” Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.