Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor: p. H.Hodzyńska
Prace pt. „Marzanna” zostały wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu rodziców. A oto efekty ich pracy :) Prace są przepiękne i oryginalne. Ogromne gratulacje dla dzieciaczków i ich rodziców za pomysłowość i wykonanie! :) Wychowawczyni
marzannah7

Czytaj więcej...

Autor: p. H. Hodzyńska
Prace pt. „Motyl z cukru” zostały wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz dzięki ogromnej pomocy rodziców. A jak im wyszło spójrzcie sami :) Prace są śliczne. Ogromne brawa dla dzieciaczków i ich rodziców za pomoc w wykonaniu prac! :) Wychowawczyni
cukrowe03

Czytaj więcej...

Autor: p.H. Hodzyńska
Ostatnio dzieci z oddziału przedszkolnego wyruszyły w drogę w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny, a czy ją znalazły spójrzcie sami. Radość na twarzach dzieci jest bezcenna. Kochani, życzę Wam dużo wiosennego nastroju, pomimo tych trudnych dla nas wszystkich czasów. Wychowawczyni
antidotum07

Czytaj więcej...

Autor:p. A. Matak


W ostatnim czasie dzieci z zerówki zasiały rzeżuchę i zasadziły cebulkę. Zobaczcie proszę jak mocno zaangażowane były w tę pracę i co im z tego wyrosło.:)
Pozdrawiam Aneta Matak
sadzimy04

Czytaj więcej...

Autor: p. A. Matak


Kochani! Mimo tego, co się tera z dzieje, wiosna nie czeka na pozwolenie, aby do nas zawitać. Popatrzcie gdzie dzieci z zerówki ją znalazły. Zdjęcia wywołują radość i uśmiech na twarzy. Życzę samych pogodnych i słonecznych dni.
Aneta Matak
aniawio02

Czytaj więcej...

Autor: p. E. Prasuła


 W marcu uczniowie klasy III wykonali plakaty zachęcające do oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi. Plakaty promują realizowany w naszej szkole program:
 " TalentowiSKO”. Oto niektóre z prac trzecioklasistów:
sko4

Czytaj więcej...

Autor: p. E. Prasuła
W lutym uczniowie klasy III przystąpili do klasowej akcji codziennego czytania wybranej przez siebie książki. Czas poświęcony na czytanie, skrzętnie notowali na przygotowanej przez siebie karcie. Rodzice swoim podpisem potwierdzali wiarygodność naszej akcji. Po analizie wszystkich kart czytania, mogę być ze swoich wychowanków dumna. Gratuluję wszystkim moim czytelnikom i życzę miłych chwil spędzonych z książką!

czytac

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.