Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

 

AKTUALNOŚCI:

Autor: p. E. Prasuła


Klasa III poznawała tajniki malowania obrazów w perspektywie. Czy im się udało ? Zapraszamy do obejrzenia galerii prac klasy III - Wiosna 3D.
wgalerii6

Czytaj więcej...

Autor: p. A. Matak


Ostatnio uczniowie zerówki realizowali zagadnienia związane z życiem na wsi , pracą rolnika i pięknem polskiej, naturalnej przyrody. Były to przyjemne i bliskie sercu  dzieci tematy, ponieważ zdecydowana większość z nich mieszka na wsi i może na co dzień obserwować  harmonijny rytm jej życia , a także wykazać się dużą wiedzą na ten temat.
zerowka07

Czytaj więcej...

Autor: p. E. Prasuła


W klasie trzeciej ruszyła akcja - Zamieniam komputer na książkę. Z biblioteki szkolnej znikają już następne lektury. Brawo ! Uczniowie swoje spotkanie z książką dokumentują na specjalnych Kartach czytania.W szkolnej bibliotece czekają wciąż na Was ciekawe lektury i
inne książki. Kto nie zdąży teraz przeczytać, to może wypożyczyć sobie na wakacje. Zachęcamy do czytania !
komputer03

Czytaj więcej...

Autor: p.H. Hodzyńska


Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały kolejną niespodziankę dla swoich rodziców, tym razem napisały swój autorski wiersz o miłości do rodziców. Brawo dla dzieciaczków za pomysłowość i ich rodziców za pomoc w wykonaniu! Moje gratulacje! Mamy w przedszkolu ukryte talenty :)
ppoetycko3

Czytaj więcej...

Autor: p.E.Prasuła


Czytać książki jest wspaniale
Lubisz czytać, doskonale.
Dzisiaj książkę swą otwieram,
za lekturę się zabieram.   
Takie i inne rymowanki układali uczniowie klasy trzeciej nawiązujące do naszych ostatnich tematów lekcyjnych - Z książką za pan brat. Prezentowana rymowanka naszego Tomka, stała się mottem przewodnim do naszej lektury szkolnej pt. "O psie, który jeździł koleją " Romana Pisarskiego. Z pewnością wielu z Was pamięta tą lekturę. Zapraszamy do obejrzenia naszej ilustracji z przeczytanej lektury.
lekturaedy6

Czytaj więcej...

Autor: p. H. Hodzyńska


Tak dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały Dzień Matki. Z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich ukochanych Mam niespodzianki, wkładając w ich wykonanie całe swoje maleńkie serduszko, dziękując swoim Mamusiom za miłość, troskę i wsparcie w tym trudnym czasie.
haniam3

Czytaj więcej...

Autor: p. E. Prasuła


Z najlepszymi życzeniami dla naszych Kochanych Mam - uczniowie klasy trzeciej do tego święta przygotowywali się już od tygodnia. Powstały piękne laurki z życzeniami. Była herbatka i słodkości. Dużym powodzeniem cieszył się Koncert dla Mamy. Solistów z trzeciej klasy można posłuchać na Facebooku.

naszymm4

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

Galeria filmów - kategorie:

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.