Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponagimnazjalnych 2018/19

plakat rekrutacja

Kryteria oceny

kryteria oceny

Terminy rekrutacji ósmoklasistów i gimnazjalistów

Terminy rekrutacji ósmoklasistów

osmoklasisty terminy

 

Terminy rekrutacji gimnazjalistów

terminy

100lecie

 

AKTUALNOŚCI:

skc 01Tuż przed feriami zimowymi, wolontariusze z SKC w Żakowie zorganizowali akcję na rzecz zaprzyjaźnionego Domu Dziecka. Zbierali środki czystości, a w szczególności: płyny do mycia naczyń, płyny do okien, płyny do mycia podłóg, płyny do prania i płukania, proszek do prania, itp. Artykuły te przekazali na rzecz Domu Dziecka w Siennicy.

Czytaj więcej...

war 0111 stycznia nasi wolontariusze wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Caritas DWP, a poprowadzonymi przez Panią Agnieszkę Tobota z Fundacji A.R.T. Warsztaty pod hasłem "Dlaczego warto być Wolontariuszem?" miały być inspiracją dla uczniów, którzy niebawem opuszczą już mury naszej szkoły.

Czytaj więcej...

a1a2Przed Świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klasy III gimnazjum przygotowywali kartki świąteczne, które następnie zostały przekazane pensjonariuszom Domu Seniora w Drożdżówce. Takie życzenia i pamięć sprawiły, że w oczach wielu schorowanych staruszków zobaczyć można było łzy wzruszenia...

Czytaj więcej...

skrzydla 01

05 grudnia 2018 roku w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, podczas uroczystej Gali Wolontariatu na warszawskiej Pradze, nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas w Żakowie otrzymali z rąk biskupa Romualda Kamińskiego Nagrodę „Skrzydła Anioła”. Nagroda została przyznana za "za wytrwale wspieranie dzieł Caritas, aktywne działanie na rzecz środowiska lokalnego, parafii Siennica i diecezji warszawsko-praskiej”. 

Czytaj więcej...

skc 01Z życzeniami powrotu do zdrowia dla małych pacjentów oddziału dziecięcego w szpitalu w Siedlcach - wolontariusze z Żakowa! Akcja zakończyła się pełnym sukcesem - ponad 200 kolorowanek i książek oraz kilkadziesiąt opakowań kredek wyjechało dzisiaj z naszej szkoły, a to wszystko żeby sprawić komuś miłą niespodziankę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym - młodszych i starszym uczniom, a szczególnie RODZICOM. Bez Was to by się nie udało!

Czytaj więcej...

 skc1 

 

skc1

 skc3

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas z Żakowa kolejny rok z rzędu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON i wysyłali pocztówki z życzeniami do Powstańców broniących Warszawy w 1944 roku. W sumie napisali i wysłali 100 kartek. Taki był zamysł – 100 kartek na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

remontfederica

W Tygodniu Miłosierdzia od 08 do 14 kwietnia, żakowscy wolontariusze zakończyli i podsumowali nasze szkolne akcje. 

Dzięki nim i ich WSPANIAŁYM RODZICOM wspólnymi siłami udało się zebrać dokładnie 3.681,00 zł (trzy tysiące sześćset osiemdziesiąt jeden złotych) na cele charytatywne.

Już wcześniej wolontariusze podjęli decyzję, że chcieliby wesprzeć leczenie Federici Pibiri i remont Domu Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy.

Czytaj więcej...

skarpeta229 par - jesteście niesamowici!!! Uściski dla najmłodszych wolontariuszy - to oni zasłużyli na największą pochwałę!!! Podziękowania dla gimnazjalistów za pomoc w organizacji akcji, rodziców, którzy - jak zawsze- spojrzeli na nasz pomysł przychylnym okiem oraz wychowawców, bez których akcja nie przyniosłaby takich rezultatów. Jesteśmy z Was dumni!

imagesPo raz drugi włączyliśmy się w kampanię BohaterON - wysyłania pocztówek do Powstańców Warszawskich :-) Nasi wolontariusze napisali prawie 100 pocztówek w tym roku! To była okazja aby podziękować im za ich męstwo, odwagę, miłość do Ojczyzny, poświęcenie... Ale również okazja do złożenia życzeń - życzliwości i szacunku ze strony Rodaków, siły i zdrowia.

Czytaj więcej...

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Podręczniki do religii 2018/19

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS „BEREK’ ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym „Berek” Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.