Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Eustachego Marii
Jutro: Anety Bogdana
Pojutrze: Emila Erwina

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

W roku 2019 czytamy prozę Gustawa  Herlinga ? Grudzińskiego ? z taką propozycją wyszli do uczniów powiatu mińskiego organizatorzy VIII Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania ? Biblioteka Pedagogiczna oraz Szkoły Salezjańskie w Mińsku Mazowieckim. W konkursie tym wzięły udział trzy nasze uczennice: Weronika Bogusz (kl. VI), Julia Jarzębska i Wiktoria Ocypa (kl. VIII), które zinterpretowały fragmenty wspomnień G. Herlinga ? Grudzińskiego spisane w książce pt. ?Inny świat?.
czytanie1

Czytaj więcej...

Nasza gimnazjalistka - Malwina Barcikowska z kl. III - jest laureatką II miejsca w III POWIATOWYM KONKURSKIE LITERACKIM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY przebiegającym w tym roku pod hasłem: Moje ślady w przyszłości, czyli Powiat Miński za 20 lat. Wielkie gratulacje!
malwina1

Czytaj więcej...

6 maja br. dwie uczennice klasy III naszego Gimnazjum - Malwina Barcikowska i Joanna Żukowska - wzięły udział w Powiatowym Konkursie Polonistycznym ?Mądrze i poprawnie po polsku?. Gratulujemy dziewczynom ogromnej wiedzy polonistycznej, tym bardziej, że Asia zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.

madrze

Czytaj więcej...

16 października br. ,podczas XI Powiatowego Przeglądu Patriotycznego ?Tu wszędzie jest moja Ojczyzna?, na recytatorskiej scenie Domu Kultury  w Mrozach wystąpiło 6 naszych uczennic. Udział w tym artystycznym wydarzeniu, w roku  100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, był dla naszych recytatorek wspaniałym przeżyciem .

Czytaj więcej...

kr 158 marca na szkolnej scenie recytatorskiej wystąpiło aż 34 recytatorów:) Ilość chętnych do zmagań o bonus w postaci reprezentowania szkoły na wyższych szczeblach w konkursach recytatorskich ?Warszawska Syrenka? i ?Polskiej Poezji i Prozy? bardzo nas ucieszył! Gratulujemy wszystkim recytatorom zamiłowania do poezji i sztuki recytacji, a najbardziej zwycięzcom. Jury w składzie: p.p. Teresa Dydek, Małgorzata Michalczyk, Kamila Gruba, Stela Ciechańska i Edyta Prasuła orzekło:

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.