Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponagimnazjalnych 2018/19

plakat rekrutacja

Kryteria oceny

kryteria oceny

Terminy rekrutacji ósmoklasistów i gimnazjalistów

Terminy rekrutacji ósmoklasistów

osmoklasisty terminy

 

Terminy rekrutacji gimnazjalistów

terminy

100lecie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Rogera Serafiny
Jutro: Alberta Leopolda
Pojutrze: Gertrudy Edmunda

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

Autor: p. dyr. A. Duszczyk
W sobotę 26 października nasi uczniowie wzięli udział w drugim w tym rokuszkolnym - Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego, który rozegrany został
w Dębem Wielkim.
Kolejne puchary powędrowały do Zawiszaków! Weronika Jurkowska (kl. VII) i Natalia Zagórska (kl. VII) zajęły 3 miejsce, a Maciek Michalik (kl. VII), Aleksandra Zagórska
(kl. VIII) i Wojtek Wielądek (kl. VIII) wywalczyli 2 miejsca. Brawo! Gratulacje dla zawodników i trenera Janusza Wójtowicza!!!
trofea

Autor: p. dyr. A. Duszczyk

W sobotę 28 września nasi uczniowie wzięli udział w pierwszym w tym roku szkolnym - Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego, który rozegrany został w Dębem Wielkim.
Pierwszy turniej przyniósł nam aż 4 trofea! Weronika Jurkowska i Natalia Zagórska zajęły 2 miejsce, a Aleksandra Zagórska i Piotrek Trejda wywalczyli 3 miejsca.
Gratulacje dla zawodników i trenera Janusza Wójtowicza!!!
tenis

15Brawo Dziewczyny! Do zwycięstwa brakowało tak niewiele!!! Fantastyczna forma Agaty Kwiatkowskiej, która pociągnęła całą drużynę na wysokie drugie miejsce. Gratulacje!

Drużyna w składzie: Agata Kwiatkowska, Karolina Święch, Oliwia Cieślak i Aleksandra Zagórska wywalczyła srebrne medale, a trener Janusz Wójtowicz drugi rok z rzędu czterokrotnie stanął ze swoimi drużynami na podium. Na dzisiejszych Mistrzostwach najlepsi byli: Wielgolas, Żaków i SP 1 Mińsk Maz. W tym roku żakowskie drużyny wywalczyły zatem dwa srebra, złoto i brąz!!!

srebroCo za emocje! Co za finał! 14 stycznia odbył się trzeci dzień zmagań o mistrzostwo powiatu w tenisie stołowym. Drużyna chłopców w składzie: Bartek Michalik, Piotr Trejda, Wojtek Wielądek, Jakub Zwierz (kategoria: młodzież z kl.VII-VIII sp i III gimn) wywalczyła II miejsce i srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Zamieniu.

Czytaj więcej...

z10 stycznia drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Zagórska, Weronika Jurkowska i Marysia Kulka nie pozostawiły rywalkom żadnych złudzeń, wywalczając ZŁOTO na Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Zamieniu!!!

I miejsce - Żaków
II miejsce - Huta Mińska
III miejsce - Latowicz
Wielkie gratulacje dla wspaniałej drużyny (wszystkie trzy dziewczęta to szóstoklasistki) i rewelacyjnego trenera Janusza Wójtowicza.

ts08 stycznia - wytrenowane i wywalczone w pocie czoła - III miejsce i brązowe medale w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Podstawowych. Nasza drużyna w składzie: Kacper Zarzycki, Maciej Michalik, Bartosz Krasuski i utalentowany czwartoklasista Szymon Świder nie ulegli jednakże zwycięzcom - kolegom z Wielgolasu - nie spotkali się w bezpośredniej walce, na co bardzo liczyli.

Czytaj więcej...

ag110 trudnych przeciwniczek z różnych zakątków Polski i Europy Wschodniej, a Agata i tak w świetnej formie - II miejsce Na Międzynarodowym Turnieju Parafialnym w Tenisie Stołowym w Radości. Wcześniej - 3 miejsce na XX Turnieju Tenisa Stołowego w Siennicy i 3 miejsce na Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Dębem Wielkim. Kolejne sukcesy może śmiało dopisać do baaaardzo już długiej listy swoich sportowych osiągnięć.

Gratulacje i życzenia kolejnych sportowych sukcesów!

A czy Agacie uda się wywalczyć mistrzostwo naszej szkoły kolejny raz z rzędu? Odpowiedź na to pytanie już w styczniu...

tenis17.11.2018 - Kolejny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego i kolejne sukcesy naszych uczniów! Tym razem bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Agata Kwiatkowska - I miejsce (dziewczęta VII-VIII i gimnazjum), Bartuś Michalik - I miejsce (chłopcy VII-VIII i gimnazjum). Bardzo dobre wyniki odnotowali również: 

Czytaj więcej...

berekTradycyjnie już nasza szkoła startuje w Powiatowych Biegach Przełajowych.W tym roku najwyższe III miejsce wśród dziewcząt, zajęła Wiktoria Myka w biegu na 1000 m. Kolejne wysokie miejsce zajęła Julia Jarzębska i tym samym obie zawodniczki awansowały do regionu.Wiktoria z osobistych powodów nie mogła pobiec w regionie, ale za to Julka awansowała do Mazowieckich Biegów Przełajowych, które odbedą się wiosną przyszłego roku.Trzymamy mocno kciuki za Julkę i życzymy wytrwałości podczs treningów.

Czytaj więcej...

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Podręczniki do religii 2018/19

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS „BEREK’ ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym „Berek” Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Biegi przelajowe 0-III, 2015

W ostatnim okresie pojawiło się wiele filmów z udziałem naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania!

Obejrzyj także ten film:

http://razem.tv/film/abp-henryk-hoser-jestesmy-powolani-aby-swiadczyc-ludziom-wszelkie-dobro-milosc-i-milosierdzie

 

 

 

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.