Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponagimnazjalnych 2018/19

plakat rekrutacja

Kryteria oceny

kryteria oceny

Terminy rekrutacji ósmoklasistów i gimnazjalistów

Terminy rekrutacji ósmoklasistów

osmoklasisty terminy

 

Terminy rekrutacji gimnazjalistów

terminy

100lecie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Mikolaja Stanislawa
Jutro: Rogera Serafiny
Pojutrze: Alberta Leopolda

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

img 0921W oddziale przedszkolnym odbyły się zabawy i ćwiczenia przy muzyce zmniejszające napięcia psychofizyczne dzieci. Przebiegały one wg kolejnych faz:

1. Najpierw nastąpiło odreagowanie napięcia psychofizycznego dzieci i uzyskania stanu odprężenia podczas zabaw z chustą.
2. Potem zrytmizowanie ciała poprzez zabawy przy muzyce KLANZY "Spektrim" i przekazywaniu balonu.
3. Następnie uwrażliwienie na różnorodne dzwięki muzyki poważnej pt: "Walc kwiatów"  i ruchowa interpretacja z kwiatkiem

Czytaj więcej...

poz 11Wieczorek pożegnalny szóstoklasistów już za nami. Było to bardzo udane spotkanie, które pozostanie w naszej pamięci i będziemy je mile wspominać. Strzałem w dziesiątkę były tańce integracyjne przygotowane przez klasy: IV, V i VI. Dzięki nim wszyscy bawili się znakomicie. Nawet chłopcy, którzy zwykle stronią od tańca, na wieczorku dołączyli do dziewczynek i pokazali, że też potrafią. Oni naprawdę fajnie tańczą!

Czytaj więcej...

uczyc 001W maju i pierwszej połowie czerwca, w ramach projektu „Uczyć się, ale jak? Program Rozwojowy Szkół w Gminie Siennica”, odbyła się druga część zaplanowanych w Projekcie zajęć - zajęcia indywidualne dla uczniów klasy piątej, w wymiarze 30 godzin oraz integracyjna wycieczka do CNK.

Czytaj więcej...

kor maj czerwiec14 047W maju i pierwszej połowie czerwca, w ramach projektu „Uczyć się, ale jak? Program Rozwojowy Szkół w Gminie Siennica”, odbyła się druga część zaplanowanych w Projekcie zajęć -  zajęcia indywidualne dla uczniów klasy piątej, w  wymiarze 30 godzin. Zajęcia te dały możliwość powtórki i utrwalenia wiedzy zdobytej na lekcjach języka polskiego i matematyki. Uczniowie zakwalifikowani do uczestnictwa w zajęciach wykorzystali daną im szansę utrwalenia swojej wiedzy, biorąc systematycznie i aktywnie w nich udział.

Czytaj więcej...

1Przedszkolaki w żakowskiej szkole rosną „jak na drożdżach”! Za nami kolejne urodzinowe dni. A w naszym przedszkolu takie okazje lubimy świętować hucznie. Tym razem najlepsze życzenia popłynęły do  – Kuby, który od niedawna jest już dumnym 6-latkiem!  „Sto lat” popłynęło z wielu gardeł, a po przepysznym urodzinowym torcie zostały tylko okruszki.

Czytaj więcej...

1Dzieci z oddziału przedszkolnego interesowały się pracą rolnika, poznawały produkty zbożowe oraz sposoby przetwarzania ziaren. Uwieńczeniem tych zajęć było wspólne pieczenie chleba przez dzieci  w dniu 9. 05.2014. W oparciu o opowiadanie pt: „Chleb” i instrukcje z przepisu przedszkolaki samodzielnie  ustalały kolejny etap pracy.

Czytaj więcej...

img 0721W dniu 30.04.2014r. w oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia polegające na poznawaniu produktów zdrowych, wykonanych z mleka. Dzieci zapoznały się z dostępnymi produktami mlecznymi. Rozwijały swoje umiejętności kulinarne poprzez wykonanie kanapek na bazie różnych serów. Efektem dziecięcych wytworów była degustacja przygotowanych przekąsek.

Czytaj więcej...

Rekrutacja - Szkoła Podstawowa

Rekrutacja - Oddział Przedszkolny

Terminarz wydarzeń

terminarz0

Podręczniki do religii 2018/19

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS „BEREK’ ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym „Berek” Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2019 Zespół Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.