Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Dionizego Julii
Jutro: Marii Dymitra
Pojutrze: Michala Makarego

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

img 0921W oddziale przedszkolnym odbyły się zabawy i ćwiczenia przy muzyce zmniejszające napięcia psychofizyczne dzieci. Przebiegały one wg kolejnych faz:

1. Najpierw nastąpiło odreagowanie napięcia psychofizycznego dzieci i uzyskania stanu odprężenia podczas zabaw z chustą.
2. Potem zrytmizowanie ciała poprzez zabawy przy muzyce KLANZY "Spektrim" i przekazywaniu balonu.
3. Następnie uwrażliwienie na różnorodne dzwięki muzyki poważnej pt: "Walc kwiatów"  i ruchowa interpretacja z kwiatkiem

Czytaj więcej...

poz 11Wieczorek pożegnalny szóstoklasistów już za nami. Było to bardzo udane spotkanie, które pozostanie w naszej pamięci i będziemy je mile wspominać. Strzałem w dziesiątkę były tańce integracyjne przygotowane przez klasy: IV, V i VI. Dzięki nim wszyscy bawili się znakomicie. Nawet chłopcy, którzy zwykle stronią od tańca, na wieczorku dołączyli do dziewczynek i pokazali, że też potrafią. Oni naprawdę fajnie tańczą!

Czytaj więcej...

kor maj czerwiec14 047W maju i pierwszej połowie czerwca, w ramach projektu ?Uczyć się, ale jak? Program Rozwojowy Szkół w Gminie Siennica?, odbyła się druga część zaplanowanych w Projekcie zajęć -  zajęcia indywidualne dla uczniów klasy piątej, w  wymiarze 30 godzin. Zajęcia te dały możliwość powtórki i utrwalenia wiedzy zdobytej na lekcjach języka polskiego i matematyki. Uczniowie zakwalifikowani do uczestnictwa w zajęciach wykorzystali daną im szansę utrwalenia swojej wiedzy, biorąc systematycznie i aktywnie w nich udział.

Czytaj więcej...

1Przedszkolaki w żakowskiej szkole rosną ?jak na drożdżach?! Za nami kolejne urodzinowe dni. A w naszym przedszkolu takie okazje lubimy świętować hucznie. Tym razem najlepsze życzenia popłynęły do  ? Kuby, który od niedawna jest już dumnym 6-latkiem!  ?Sto lat? popłynęło z wielu gardeł, a po przepysznym urodzinowym torcie zostały tylko okruszki.

Czytaj więcej...

1Dzieci z oddziału przedszkolnego interesowały się pracą rolnika, poznawały produkty zbożowe oraz sposoby przetwarzania ziaren. Uwieńczeniem tych zajęć było wspólne pieczenie chleba przez dzieci  w dniu 9. 05.2014. W oparciu o opowiadanie pt: ?Chleb? i instrukcje z przepisu przedszkolaki samodzielnie  ustalały kolejny etap pracy.

Czytaj więcej...

img 0721W dniu 30.04.2014r. w oddziale przedszkolnym odbyły się zajęcia polegające na poznawaniu produktów zdrowych, wykonanych z mleka. Dzieci zapoznały się z dostępnymi produktami mlecznymi. Rozwijały swoje umiejętności kulinarne poprzez wykonanie kanapek na bazie różnych serów. Efektem dziecięcych wytworów była degustacja przygotowanych przekąsek.

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.