Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
...

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Zawiszy Czarnego w Żakowie

Dobry Start

dobrystart

Dziennik elektroniczny

vulcan

Imieniny!

Dzisiaj: Dionizego Julii
Jutro: Marii Dymitra
Pojutrze: Michala Makarego

Tysiące na książki!

nprc2017

Napisali o nas

napisali

Nasze wolontariuszki w TVP1

wolontariuszki

 


A tu w Radio Warszawa (03.11.2015)

radio

 

AKTUALNOŚCI:

Autor: p. W. Kowalska
Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych zwyczajów i tradycji. Dlatego też tradycja naszej szkoły są coroczne Jasełka.
jaselka01

Czytaj więcej...

Autor. p. W. Kowalska
Zgodnie z tradycją 6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził święty Mikołaj. Tego dnia dzieci założyły również czerwone czapki. Co prawda za oknami brakowało śniegu, ale św. Mikołajowi udało się do nas przybyć. Święty Mikołaj zawitał w szkolne progi około godziny 10 i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry humor.
mikolaj0

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska

27 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana dyskoteka andrzejkowa. Podczas imprezy na uczniów czekało wiele zabaw, urozmaiceniem dyskoteki były wróżby, które dla maluchów przygotowały klasa V i VI.
andrzejki01

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska
20 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Uśmiechu i Życzliwości:) Przesłanie akcji jest proste ? bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!
zolty1

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska
W tym roku szkolnym  Samorząd Uczniowski również zaprosił społeczność szkolną do wspólnej zabawy, którą zaczęliśmy od dnia muszki i  krawata. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie prezentowali się wyjątkowo wytwornie. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy:)
krawat00

Czytaj więcej...

Autor. p. W. Kowalska
Samorząd Uczniowski zorganizował całoroczny konkurs o zaangażowanie w życie klasy i szkoły, raz w miesiącu każda klasa ubierała się w inny kolor. W tym roku były to kolory: pomarańczowy, żółty, biały, czerwony, zielony i niebieski. Została powołana komisja, która liczyła ile osób w każdej klasie założyła dany kolor.

roz

 

Czytaj więcej...

Autor: p. W. Kowalska

niebo

 W maju odbyło się już ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z kolorem. Tym razem dominującym kolorem w stroju był niebieski. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, niebawem Samorząd ogłosi wyniki całorocznego konkursu o rywalizację w zaangażowanie w życie klasy i szkoły.

Czytaj więcej...

dc 0114 lutego w naszej szkole był nie tylko dniem Walentynek, ale i ?Dniem Czerwonym?, bo jaki inny kolor może królować w tym dniu:) Jednym z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów jest niewątpliwie poczta Walentynowa.

Czytaj więcej...

dzien 0121 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Uśmiechu i Życzliwości. Idea święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych z 1973r., kiedy dwaj bracia Brian i Michael McCormack postanowili zareagować na konflikt zbrojny pomiędzy Egiptem, a Izraelem.

Czytaj więcej...

fryz 01Za oknem szaro i ponuro, a u nas w szkole kolorowo i wesoło ponieważ, w czwartek obchodziliśmy Dzień śmiesznych fryzur. Na korytarzu szkolnym można było minąć uczniów o kolorowych włosach, chłopcy nawet założyli zabawne peruki, a inni mieli włosy uczesane w nietypowe kitki, warkocze, irokezy lub koczki. Najbardziej zaangażowały się klasy młodsze, ale uczennice z klas starszych również pokazały, że potrafią się bawić.

Czytaj więcej...

Aktywna tablica

aktywna tablica

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

gab 07

Pro Masovia dla Żakowa

promasovia

Zielone szkoły - galerie

Programowanie - ucz się i startuj w konkursach

business-15822 640

Impreza? Tak, ale bezpiecznie!

Sport

berek

UKS ?BEREK? ŻAKÓW realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Organizacja zajęć sportowych, lekkoatletyki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz udział w zawodach sportowych dzieci i młodzieży w okresie od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 grudnia 2018r. na podstawie umowy zawartej pomiędzy Urzędem Gminy Siennica  reprezentowanym przez wojta p. Grzegorza Zielińskiego a Uczniowskim Klubem Sportowym ?Berek? Żaków. Kwota dotacji wynosi 5000 zł + środki własne 500 zł.

 

Aktualności

Podsumowania

20-lecie Berka

20-lecie Berka - prezentacja (pdf)

Ale zajrzyj także tu:

 herb2

Oszczędzaj i Ty!

zakow

Sekretne drzwi

Sprawdź, dokąd Cię przeniosą?
drzwi2

OSP Żaków

Logowanie

Nowy artykuł

Copyright © 2020 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie Rights Reserved.